Teslimat Bilgileri

- Doğal afet, yangın ve terör gibi olağan dışı durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilmektedir ancak takribi 2-5 gün içinde teslimat yapılmaktadır.

- Sipariş edilen ürünün ebat ve ağırlığına bağlı olarak farklılık göstermekle birlikte;

        Kapıda ödemeli kargo bedeli 9 TL, Kredi Kartı ve Banka Havalesi ile ödemelerde ise 5 TL'dir.
- Ürün teslimatı, sipariş esnasında belirttiğiniz adrese yapılacaktır

- Siparişinizi tamamladıktan sonra teslimat isminde değişiklik yapılamamaktadır.
- Yaptığınız tüm alışverişleriniz Türkiye'ye kargo yoluyla ulaştırılmaktadır. Yurtdışına teslimat yapılmamaktadır.

-Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise, içerisinde eksik yada hasarlı ürün var ise, teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Hasarlı veya eksik olan ürünlerin teslim alınması durumunda ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Lorems sorumlu değildir."..

-Ürününüzün teslimat sırasında kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını ve eksiksiz olduğunu kontrol ediniz. -Ürününüzün eksik, hasarlı veya ambalajının bozuk çıkması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak siparişi teslim almayınız. 
-Siparişinizi teslim almadığınız durumlarda lütfen 0850340 48 40 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcisine bilgi veriniz.Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.

-Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Lorems sorumlu değildir.