Şartlar-Koşullar

LOREMS ÜYELİK

Lorems’te üyelik fiyatlarından ve avantajlarından yararlanmak için Kurumsal Üye olunması gerekir.

>>Lorems’e daha önce üye olanlar kaydını yapmadan önce bizimle iletişime geçip Kurumsal üyeliklerini aktifleştirebilirler.

>>Lorems’ e yeni üye olmak isteyenler ise Kayıt Ol bölümümüzden Bireysel Kayıt oluşturup aşağıdaki şartı yerine getirerek Kurumsal Üyeliklerini aktif edebilirler. Bu ilk alışverişte Şirketimiz Ücretsiz Kargo Desteği vermektedir...

ÜYELİK : Bireysel üyelik ile 50 TL değerinde Ücretsiz Kargo ile temizlik ürünü alışverişi yapmak!


LOREMS HAKKINDA

Lorems bir Türk firması olarak tekstil alanında Türkiye nin ilk network şirketidir. 2007 yılında Network çalışmasına başlamış ancak 2015 yılının başında bu işe ara vermiştir.2 Yılık bir çalışmanın ardından Winom Global Software olarak tekrar Network alanında devrim niteliğinde bir sistem kurarak aktif olmuştur. 2017 yılı itibariyle 10. Yılına girecek olan Network hayatında üyelerini yeni ve heyecanlı tecrübelerle tanıştırmış “Sıfır Risk Sınırsız Kazanç” sloganıyla binlerce kişiye ciddi gelir kaynağı sunmuştur.

Yine bu anlayışla değerli üyelerimizin de destek ve talepleri doğrultusunda Temizlik Ürünlerini Lorems markası ile üretmeye ve katalog çıkarmaya devam ediyoruz.

 

Her türlü soru,görüş ve öneriniz için iletişim bilgilerimiz;

Whatsapp: 0(549)673 03 03

Şirket Hattı: 0850 340 48 40

E-mail: bilgi@lorems.com

Facebook: https://www.facebook.com/LoremsKurumsal/

İnstagram: https://www.instagram.com/loremskurumsal/