Hakkımızda

Lorems , Erol Şirketler Grubu bünyesinde Kasım 2007 tarihinde çalışma hayatına başlamıştır. %100 yerli sermaye ve “Sıfır risk, sınırsız kazanç” sloganlarını çalışma prensibi edinerek çok kısa bir sürede 100.000’i aşan temsilci sayısıyla inanılmaz bir başarıya imza atmıştır. Şimdi ise Winom Software Services Ltd.'nin Türkiye iştirakli firması olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Erol Grup 1992 yılında Afra Market olarak ticari hayatına ilk adımı atmıştı.. Sonrasında Gıda sektöründe ilerleyerek marketler zincirine ulaşmış ve çalışmalarına devam etmiştir. 1993 yılında Marmara medya grubunun kuruluşuna iştirak ederek reklam ve medya sektöründe çalışmalarını başlatmıştır. 1999 yılında ise Marpaş İnşaat A.Ş ile inşaat sektöründe faliyetlerine başlamış ve bu alanda da yaptığı toplu konutlar ve Büyükşehir altyapı çalışmalarıyla çok ciddi başarılara imza atmıştır. 2001 yılı sonlarında tekstil sektörünü de gurubuna dahil ederek çorap alanında üretime başlamıştır. Bu alanda da Dünya ekonomisinde söz sahibi olan , Amerika, Rusya, İngiltere, Almanya ve Fransa gibi ülkelere ihracat yapmıştır. Tekstil alanında çalışmalarına devam ederken 2007 yılında ise iç piyasa da doğrudan satış sistemini kendine ilke edinerek Lorems’in temellerini atmıştır. Erol Çorap markasıyla piyasaya giren sonrasında iç giyim ve tekstilin diğer alanlarında üretime başlayarak LORE markasını oluşturmuştur. 

2 yıl gibi kısa bir süre sonrasında tekstilin bir çok alanında ve temizlik, kozmetik, gümüş takı gibi onlarca kategori ve binlerce ürün çeşidi ile çalışmalarını LOREMS markası altında toplamıştır. 2010 yılı itibariyle 3 yılda 100.000’i aşan temsilci sayısına ulaşarak Türkiye’nin en büyük marketing organizasyonu olmuştur. 
Her geçen gün kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini ; yenilikçi, dinamik, profesyonel iş anlayışıyla birleştirerek büyük hedeflere yürümektedir. Doğrudan satış sektöründeki çalışmalarına daha yoğun bir ilgi gösteren Erol grup , en kısa süre içerisinde Dünya pazarına açılarak Network marketing sektöründe ülkemizin adını uluslar arası platformda temsil etmeyi hedeflemektedir. .
Dinamik yapının gerektirebileceği her türlü değişime hızlı reaksiyon verebilecek esneklikte çalışmalarını sürdüren Lorems, gerek ulusal, gerekse uluslararası gelişmeleri yakından takip etmektedir.
Yeni eğilimleri ve ihtiyaçları önceden tespit ederek, mutlak müşteri memnuniyetini ana ilke edinmiştir.

Lorems bir Türk firması olarak tekstil alanında Türkiyenin ilk network şirketidir. 2007 yılında Network çalışmasına başlatmış ancak 2015 yılında kısa bir süreliğine ara vermek durumunda kalmıştır. 2016 yılında tekrar üretime başlamıştır.2017 yılı itibariyle 10.yılına giren Lorems,üyelerini yepyeni ve kazançlı bir alt yapı sunarak 'Sıfır Risk Sınırsız Kazanç' sloganını devam ettirmektedir.

Faaliyet Belgemiz :  http://prntscr.com/eqt9ga

Vergi Levhamız :  http://prntscr.com/eqt9kr