Şifremi Unuttum
 
 
 

 

 
İç çamaşırdan eşofmana, gecelikten çoraba geniş ürün yelpazesi ile en renkli alışveriş Lorems'te... Erkek, bayan ve çocuk gibi onlarca kategoride binlerce çeşit ve 7'den 70'e her kesime hitap eden ürün gamı ile rahat satış yapabilmenin ve alışverişin keyfini süreceksiniz.. 

Ürünleri incelemek için tıklayınız.
 

Eviniz Lorems ile tertemiz... Çamaşır deterjanı, yumuşatıcı, oda spreyi, krem temizleyici ... bir evin ihtiyacı olan tüm temizlik ürünleri Lorems'te. Her eve girebilecek olan temel tüketim malları ile satış sirkülasyonunuzun artışını izlerken, kendi ihtiyaçlarınızı en ucuza almanın avantajını yaşayacaksınız..

Ürünleri incelemek için tıklayınız.

Sizin ve bebeğinizin cildine doğal, kaliteli, güvenilir bakım... Lorems'in özel formülleri ile geliştirdiği kişisel bakım ürünleri cildinize hayat verir.. Güvenle kullanabileceğiniz ve satışını yapabileceğiniz kozmetik grubu da satışlarınızın artmasında önemli etkenlerden birisi olacaktır.

Ürünleri incelemek için tıklayınız.
 

Kolyeden küpeye, doğal taşlardan rozete, yüzükten diğer aksesuarlara yüzlerce ürün çeşidi.. Her dönem geliştirdiği farklı takı kreasyonları ile güzelliğinizi tamamlayan gümüş takı ürünleri Lorems'te.. 

Ürünleri incelemek için tıklayınız. 
 
 
 
Kredi Kartı ÖDeme
ÖNEMLİ DUYURU !
0850 340 4 840
0212 655 50 60
bilgi@lorems.com
Online Destek
 
   
 

LOREMS A.Ş. Resmi web sitesidir. Sistem hakkında yapılmış bağımsız sitelerden LOREMS sorumlu değildir.

Tekstilkent Ticaret Merkezi GD3 Blok No:146,148 Esenler - İSTANBUL Müşteri Hizmetleri: 0850 340 4 840 Fax:0212.651 01 01

Copyright (c) 2007-2014 '' LOREMS TEKSTİL PAZARLAMA VE TİC.A.Ş.'' '' Tüm hakları saklıdır.'' www.lorems.com www.lorems.com.tr